MAŞAYI DEĞİL TUTAN ELİ BULUN!    04-10-2015


Gazete basan güruhun başındaki zırzopu divan kurulu üyeliğine seçerek ödüllendiren AK Parti bu sefer gerekeni yaptı: Ahmet Hakan’a saldıran şehir eşkıyaları AK Parti üyeliğinden çıkarıldı.

Ancak bu kadar yetmez! Ahmet Hakan’a düzenlenen saldırı “trafik kavgasına” indirgenerek 4 tane serseriye ihale edilip kapatılamaz... Kapatılmamalıdır.

İnsanları aptal yerine koymaktır bu: Gece saat 2’de ne trafiği? Hangi trafik? Herkes biliyor ki bu 4 meczup Ahmet Hakan’a saldırıyı kendi başlarına planlamadı. Birilerinden talimat aldılar. Kim o birileri?

7 sülalemizin telefonlarını dinleyen, sosyal medya hesaplarımızdan tut mesajlarımıza kadar didik didik eden “kamu personeli arkadaşlar” bir zahmet oturup çalışsınlar ve bu organize suç örgütünün ipliğini pazara çıkarsınlar.

Bugüne kadar ucu kendine dokunan hiçbir suç için gereğini yapmayan, aksine elindeki devlet gücünü kullanarak kanunları boğuntuya getiren AK Parti umarım bu sefer devlet yönetmenin sorumluluğunu yerine getirir.

Sadece Ahmet Hakan için de değil bir kaç hafta önce Murat Sancak’ın aracına gündüz vakti 18 kurşun sıkıldı. Kim neden yaptırdı bunu hâlâ bilmiyoruz.

Unutmayın, bu coğrafyada en kolay bulunan araç maşadır. Ahmet Hakan olayında da Murat Sancak olayında da maşaları değil, onları tutan elleri merak ediyoruz. Devletimiz eğer kendine büyük devlet diyorsa o elleri bulup, kırmak namus borcudur.